poniedziałek, 5 marca 2012

Do posłuchania nagranie.

Zewsząd obrywa mi się za to że nie śpiewam, tak więc postanowiłam zaśpiewać................. na blogu :). I to w duecie z Joasią którą już jakiś czas temu tu na blogu Wam przedstawiałam.  Uwielbiam ten utwór.... i to nasze wykonanie :).
Zapraszam.


Above all.

http://vimeo.com/37702828


dd

8 komentarzy:

 1. Dominika, jednym z moich marzeń pozostanie usłyszeć Cię na żywo. Nagranie po prostu cudowne. Słucham raz za razem i dodałam już do zakładek. Śpiewałas już może kiedyś tą:
  https://www.facebook.com/video/video.php?v=2354010736878
  piosenkę? Śpiewa ją dziewczyna z rodziny mojego męża. Bardzo! mi sie podoba. Wiem, że Ty zaśpiewałabyś ją równie cudownie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piosenka piękną, a Pani głos cudny, w duecie z koleżanką-coś przepięknego!

   Usuń
 2. Wspaniale...na dobry poczatek dnia :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Koronko dziękuję :) Świat jest mały i wszystko jest możliwe tak więc może kiedyś uda nam się takie śpiewające spotkanie. Ale byłoby fajnie :)) A link... coś nie mogę go otworzyć ale jak tylko mi się to uda to posłucham bo jestem ogromnie ciekawa :).Buziaki Kochana :). Anno i Joasiu dziękuję i pozdrawiam Was serdecznie. Ps Anno, Dominika jestem ;).Do poczytania!

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie Pani śpiewa :) :) :) P.S. Wbijam na kawkę wiosenną niebawem!

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie! Słucham i słucham, bo to mój klimat muzyczny :)

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja znów słucham i słucham...
  Nie wiedziałam, że masz kłopoty ze zdrowiem. Mam nadzieję, że już jest ok. Życzę Ci dużo zdrówka. A jak przeczytałam Twój ostatni post to powiem szczerze, że nasze filozofie życiowe są podobne :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. :)). Koronko to moi bliscy chorowali. Smutek nosiłam z bezsilności. Nałożyło się tak wiele ze jak o tym pomyśle to trochę mnie to przeraża ale teraz już tylko lepiej będzie! Pozdrawiam Cię serdecznie!!!

  OdpowiedzUsuń