poniedziałek, 25 lutego 2013

Uszak.

 A oto i ON :). Zawitał nareszcie w naszym domu :). USZAK oczyszczony, całkowicie odnowiony. Prace nie postępowały tak łatwo jak myślałam że  będą :) ale jest. Piękny i pachnący :). Kolor jak widzicie bezkolorowy ;) ale taki zamysł projektantki ;), czasem trudno ją zrozumieć ;). To było mocne wyzwanie ale podołaliśmy, zwłaszcza pan tapicer :). Siedzi się bardzo wygodnie :). To mój wymarzony fotel od zaaaaaawsze o takim marzyłam i nie wierzę że dziś tak spokojnie sobie stoi w miejscu które mu już daaawno temu wybrałam i w którym do tej pory istniał tylko w sferze marzeń :). Takie małe rzeczy a jak cieszą :). Wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego. A materiał jakiego użyliśmy to filc tapicerski. 

A obecnie na tapecie u pana tapicera są  kolejne zdobyczne krzesła, które staną w naszym pokoju nazwijmy to biurowo-dzienno-zabawowym :). Widziałam już zarys. Dostaną nowe życie i nadal będą dobrze służyć. Tak więc  zachęcam nieustająco RATUJMY STARE MEBLE :). One odnowione w zestawieniu z nowoczesnymi trendami stanowią świetny dodatek i tworzą piękną całość.

Z pozdrowieniami serdecznymi!
dd

6 komentarzy:

 1. Piękny jest!!! U mnie też kilka odnowionych mebli. Czekam teraz ze zdjęciemna odnowienie całego wnętrza :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zakochałam się po uszy w Twoim Uszaku :) Jest piękny, elegancki, a jednocześnie taki "swojski" :) Gdybym tylko miała miejsce, w każdym pokoju zagościłby jakiś mebelek z giełdy staroci, ale niestety mam spore ograniczenia i muszę się zadowolić jedną komodą i kilkoma dodatkami, które zdobią półki i ściany. Życzę owocnych polowań na targach, zakończonych zakupem takich cudnych mebelków.

  Całuję. M.Ł.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ma co to dużo mówić.Stare meble mają duszę.Pięknie ją odkryłaś.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładny Uszak! Nic tylko zatopić się po uszy z dobrą książką :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cuuuudowny:) Zakochalam się i przekopuję allegro w poszukiwaniu podobnego. Powiedz mi tylko jak wygląda jego renowacja? Jakie to są koszty? Wymienia się tylko tapicerkę czy całe obicie? Bardzo podobają mi się uszaki mniejsze od Twojego z lat 50/60. Nie wiem czy jest sens w ogóle kupować. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń