niedziela, 14 lutego 2010

Sobotni prezent.

Dostałam w sobotę tak miły prezent od mojego męża.... Oto i on :)):


http://www.vimeo.com/9448746


Przedstawiam Wam filmik który od soboty oglądałam chyba 10 razy i ciągle mi mało! Są na nim zdjęcia które dla mnie są tak bardzo wazne. Różnica czasu między pierwszym a ostatnim zdjęciem wynosi 10 lat! :) A róznica kilogramów u mnie między równiez pierwszym zdjęciem a np jednym ze środkowych wynosi 30 kg :)))))). Oj się zmieniałam :)). Rosłam i malałam :))). My tacy..... Małolaty jakieś tam biegają :)). Kiedy oglądałam ten filmik po raz pierwszy popłakałam się! I jeszcze TA PIOSENKA !! To jest mój ukochany utwór! Mój mąż robił ten oto filmik dla mnie w pełnej konspiracji po pracy u swojej mamy, a ja zupełnie się tego nie spodziewałam. Wybrał takie...... piękne zdjęcia! Skanował, układał.... To jest wyjątkowy prezent. Bardzo bardzo wyjątkowy. Zaskoczyć i to mnie (bardzo wymagającą osobę :))) po 10 latach.... uczeń przerósł mistrza! -wybacz Kochanie to stwierdzenie ;)). Wywołał we mnie tak wiele miłych wspomnień. Wspaniałe uczucie. I to bardzo :). Dziękuję.... :**

6 komentarzy:

 1. Dominiko, chociaż Cie nie znam osobiscie to ze wzruszeniem i przyjemnoscia obejrzałam filmik. Piękne chwile, piękni Wy !

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie!
  Widać po zdjęciach, że od 10 lat ciągle jesteś szczęśliwa i to jest najważniejsze :-)
  To takie wspaniałe, że do wszystkiego dochodzi się powoli, do stabilizacji życiowej, do tego by własne cztery kąty były oazą spokoju.
  Z roku na rok jesteś piękniejsza ;-)
  Może właśnie to ta miłość tak sprawia...
  Pozdrawiam :-)

  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 3. jejku suuper filmik, Danielos sie postaraf, az mi leka poleciala ;P
  Magda })i({

  OdpowiedzUsuń
 4. No Miśka, wzruszyłam się okropnie ... cóż za miłość! Daniel, Ty to potrafisz zaskakiwać!
  Paulina

  OdpowiedzUsuń
 5. Dominisiu piękny prezent dostałaś od męża!!!Aż miło popatrzeć na tak kochającą się rodzinkę:)Łezka ze wzruszenia sama poleciała...
  Ewa ma racje,co roku piękniejesz:)
  Buźka Wanda

  OdpowiedzUsuń
 6. ...a moja córeczka Juleńka po obejrzeniu owego filmu powiedziała "Ej, mamusia lepiej Ci było jak byłaś młoda!" =) Lubie te zdjęcia, wszystkie! I to jak połączył je mój mąż :).I zupełnie nie czuję że powstały 10,7,6 lat temu. Mam wrażenie że to wszystko działo się zaledwie wczoraj..... :)). Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń