poniedziałek, 17 stycznia 2011

Trochę o życiu i marzeniach :).

Tym razem będzie bez zdjęć :). Dziś zadzwonili do mnie z TVN-u ... poinformować mnie ze zakwalifikowałam się do ich najnowszego programu, gdzie prezentować swoje mozliwości wokalne będą tym razem Polacy.... To dziwne jak jeden telefon potrafi w sekundzie zawirować czasoprzestrzenią. Po rozmowie dostałam wypieków a potem pomyślałam sobie... nie lepiej tego nie napiszę, a raczej nie dam rady, za mało miejsca na tyle myśli :). Kazdy ma swoją drogę... kiedyś usłyszałam. Dokąd prowadzi moja, jaka jest..? Myślę ze ziemska - zwyczajna i nie :). Na Górze jest juz wszystkim znana a ja ją odkrywam kazdego dnia. I jakie piękne to jest!!!!!!!!Przyprawiam tylko od czasu do czasu marzeniami...... ona obfituje w marzenia :). Bo o marzenia trzeba walczyć! I ja zawalczę! Trzymajcie za mnie kciuki :). Żebym nie padła na scenie ;). Kazda Wasza "myślowo-duchowa" obecność jest na wagę zlota, a w zasadzie dla mnie bezcenna!!
To tyle :).
Czas spać :).

Pozdrawiam!

dd

17 komentarzy:

 1. gratuluję i trzymam kciuki-będę wypatrywała Twojej obezności w tym programie.
  Życzę Tobie najlepszego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i życzę szczęścia :) Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Spać???!!!... Kochana,ja na Twoim miejscu nie usnęłabym przez tydzień :) Pewnie,że będę za Ciebie trzymać kciuki, już od dawna kibicuję Ci z całego serca. Całuję. M.Ł.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wielkie gratulacje i będę trzymać kciuki i podobnie jak Orzech wypatrywała :-)))
  Pozdrawiam
  Dag

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluje serdecznie i nie mogę się doczekać Ciebie na wizji :) Ale super!
  Mocno trzymam kciuki... M.

  OdpowiedzUsuń
 6. Brawo Dominika! Sukces jest Ci pisany i już.

  OdpowiedzUsuń
 7. Masz rację o marzenia trzeba walczyć! przeczytałam Twoje przemyślenia i swierdziłam ,że czuję to samo... tylko marzenie inne :-)z całego serca będę trzymać kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 8. Dominiko jupppiii!!! Cieszę się razem z Tobą :)) i trzymam kciuki :) Tym samym dajesz nam dowód na to, ze trzeba marzyć bo marzenia się spełniają !

  OdpowiedzUsuń
 9. jako, że jesteś niewiastą śpiewającą, to zacytuję Ci TGD "zamiast trzymać kciuki, wykonam inny gest - wniosę ręce w górę, bo wiem, że w Niebie jest moja pomoc, szczęście me:)"

  Na pewno tam na Górze Ci pomogą:)a ja całym sercem wspieram, zazdroszcząc, że nie starczy mi odwagi do realizacji marzeń;p

  OdpowiedzUsuń
 10. w imieniu czytelników: niech głos będzie z Tobą ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Trzymam kciuki!!!Dasz radę...zdolna bestia z Ciebie;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Trzymam kciuki razem z Gajką;)
  Trzebnica górą:)Ukryty prawdziwy TALENT!!

  OdpowiedzUsuń
 13. Super!! trzymam kciuki i szykuje się na wysyłanie sms-ów :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Gratulacje!
  Moja droga mam wrażenie zmierza prosto w dół ;)

  OdpowiedzUsuń