sobota, 1 stycznia 2011

Z życzeniami.

Życzę Wam Kochani, u progu tego Nowego Roku, nieustającej siły do pokonywania codzienności ... a w tej codzienności odwagi do podejmowania nowych wyzwań i realizowania marzeń bo one to sprwią ze owa codzienność z szarej przeistoczy się w kolorową :). I zdrówka! :)

5 komentarzy:

 1. Wzajemnie :)
  Z pozdrowieniami Noworocznymi M.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam, dzisiaj natknęłam się na Twojego bloga i zaczęłam czytać. Tak mnie wciągnęło, że przeczytałam od pierwszego wpisu aż do wczorajszego. Wpis po wpisie. Podziwiam Cię za to co robisz, bo moim zdaniem nie piszesz bloga tylko dajesz cząstkie siebie poprzez niego. Po przeczytaniu mam wrażenie jakbym znała Was przez lata, a dopiero dzisiaj przed paroma godzinami zaczęłam czytać. Mam odczucie wstępując do Twojego bloga jakbym wstępowała do innego świata. Twoje pracę są rewelacyjne, nie mogę wyjść z podziwu. A Aniołki i Króliczki Tildowe.... oj aż brak mi słów.

  Życzę Wam wszystkiego dobrego, szczęścia, zdrowia i miłości. Spełnienia najskrytszych marzeń. Żeby codzienność nie była szarą rzeczywistością tylko tak Jak u Ciebie kolorową bajką, a na koniec życzę dużo czasu do robótek ręcznych.

  Wszystkiego najlepszego

  Pozdrawiam
  http://hafcik-andzi.blog.onet.pl/
  andzia_kosmo@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. I Tobie Dominiko, życzę sił i pomysłów na codzienne kolorowanie świata :)Wszystkiego dobrego na ten Nowy Rok :)

  Pozdrowienia ślę

  Beata

  OdpowiedzUsuń
 4. Domino, wszystkiego najśpiewniejszego i wiele muzycznych wrażeń w Nowym Roku, szczególnie w pewnym duecie :P Pozdro! A.

  OdpowiedzUsuń