piątek, 23 lipca 2010

Poduszka, kot i podwójna niespodzianka...

Poducha która powstała dla pewnej dziewczynki ale nie mogę więcej pisać bo czasem zagląda :)). I kot czarny. Chodzi po łózku dziewczynek... ma coś w sobie :). I mimo, iz taki mało kolorowy zupełnie nie przeszkadza to w tym, aby go przytulać. Sam się o to prosi :) Taki maleńki, słodki jest :).I niespodzianka podwójna :). Ostatnio chodziło mi po głowie i myślałam o tym jak zdobyć stary drewniany- dodam- naroznik do mojej kuchni. I z mamą jednego dnia rozmawiałam, poniewaz ona takowy kiedyś posiadała, ale jak się okazało juz nie :(, właśnie o tym i...................... dwa dni temu mój mąz po powrocie od znajomych pokazuje mi zdjęcie i mówi: Taki jest do przygarnięcia :). Naroznik, bo o nim mowa, drewniany i taki idealny jakiego szukałam sam do mnie trafił :). Trzeba go tylko odnowić pomalować na biało i zmienić obicie. Nie mogłam w to uwierzyć :). Piękny będzie, choć w to nie wierzy nikt :), no prawie-tylko ja i mój mąz :). A i tego samego dnia a nawet wieczoru moja córeczka po powrocie od tych samych nawet znajomych ;) wróciła do domu taka uradowana, opieczątkowana kolorowo :) i wybawiona za wszystkie czasy :). W jednej rączce trzymała karteczkę w kopercie pięknie zapakowaną którą tam właśnie dla mnie zrobiła, z pomocą swojej małej kolezanki, a w drugiej ogromny bukiet tych właśnie przepięknych wyhodowanych własnoręcznie przez moją zawsze pogodną kolezanę Martę-którą pozdrawiam :)- kwiatów. Stoją i zdobią kuchenny stół :). Niespodzianki bardzo miłe, niespodziankowe i zaskakujące. I.............tak miło jest kiedy ktoś o nas pamięta :).


Pozdrawiam
dd


8 komentarzy:

 1. rysunek małej jest w deche!
  mama nie przegonisz jej :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Boskie :) A rysunek jest rewelacyjny!

  OdpowiedzUsuń
 3. ...Rozumiem ,że na karteczce to MAMA!!Superowa!!!
  kociaki fajowe...miau...Pokoik dziewczynek,choćby pusty był,a tyle przytulaków...musi być piękny:):)Miłej,choć deszczowej soboty kochana!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale fajna poducha! Kociak też nie gorszy. Ciekawe czy ja wyhoduję kiedyś takie piękne kwiaty, żeby móc obdarować nimi bliskie osoby... Ciężko będzie;)

  OdpowiedzUsuń
 5. kaju :) sądząc po rozmiarze zębów to chyba ja ;):))))) jo@śko Droga ja tez nie wiem czy wyHoduję :) Zerwiemy na łące ;)a jak nie to są jeszcze donice ;). Pozdrawiam Was serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. agajaw ja w tyle jestem daleko daleko ;) Obserwuję Ją i pomagam kieruję i wskazuję a Ona sama wybiera. Jestem z Niej dumna bardzo. Jest cudowną dziewczynką :). a-good-buy dziękuję w imieniu Juleńki :). Pozdrawiam ciepło :).

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczna karteczka - rozbroiła mnie. :D Rośnie mała plastyczka. Oj nie masz szans ;)

  jeżynowa polana

  OdpowiedzUsuń
 8. ale piękne rzeczy wyprodukowałaś, zdolniacha z Ciebie a rysuneczek przekomiczny :)

  OdpowiedzUsuń