środa, 21 lipca 2010

Zegar i....

Oto zegar który powstał wczoraj do nowego pokoiku dziewczynek :). Bardzo miękki, przytulankowy :).
...i zdradzam sekret pokoikowy dziewczynek. Łózeczko juz stoi i dziewczynki śpią w nowym pokoiku :). Nie wygląda on jeszcze tak jak powinien dlatego pokazuję tak mało ale jak tylko uzyska wygląd ostateczny to szybko wrzucę kilka zdjęć :). Choć taki "golas" tez jest piękny i ma klimat :).Pozdrawiam
dd

7 komentarzy:

 1. Ale zdolna Mama! a pokój dziewczynek na pewno będzie piękny! nie mogę się doczekać jak pokażesz wszystko!

  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczny zegar wymodziłaś swoim dziewczynkom. jak już skończysz pokoik pokaż w całości - ja już widzę , że jest fajny.

  pozdrawiam ciepło i zapraszam w gości do domilkowego domku
  www.domilkowy-domek.blogspot.com

  Dorota

  OdpowiedzUsuń
 3. Pieknie Dominiko...różowo-słodziakowo-księżniczkowo!!!...ach,żebym miała dziewuszkę:)
  Szalałabym!!!!Pozdrawiam i czekam na maila w wolniejszej chwili!

  OdpowiedzUsuń
 4. Podpisuję sie pod Kają zebym miała córeczke to ..ach...:)))Pokoik juz jest sliczny a co dopiero bedzie po skończeniu.Nie wspominając już o tych pięknych poduszkowych sercach:..moje chłopaki wygonili by mnie z nimi z pokoju..bo nie pozwalaja mi na zakup jakiejkolwiek rzeczy z koloru dziewczęcego i kształtu przypominającego pokoju dla dziewczyn:))))Czekam tez na kolejne zdjęcia.Dominika masz talent:)
  Z.B

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie się zapowiada ten pokoik,a zdobyczne podusie urocze...
  CioGo

  OdpowiedzUsuń
 6. Cieszę się że zaglądacie i ze się Wam podoba wstępna wersja pokoiku dziewczynek. Oczywiście zdjęcia końcowe zagoszczą jak tylko skończymy :). Kaju i Z.B z pokoikiem dla chłopca to dopiero mozna szaleć ale myślę że Wy o tym wiecie najlepiej :) i swoją drogą bardzo chciałabym zobaczyć Wasze wizje pokoików dla Waszych synków :). CioGo podusie idealne prawda?! :) Za grosze takie małe a cieszy ;)..... bo Juleńka je bardzo polubiła :). Pozdrawiam Was wieczornie :).

  OdpowiedzUsuń
 7. Pokój dziewczynek zapowiada się pięknie. Już naprawdę nie wiem co pisać, bo za każdym razem nasuwają mi się te same słowa zachwytu...

  OdpowiedzUsuń