czwartek, 20 maja 2010

Muszę się pochwalić :).

Dziś rano kurier dostarczył przesyłkę z nagrodą którą Juleńka wygrała już jakiś czas temu. W związku z tym od rana mamy z Julunią bardzo dobry humor. Cieszę się bardzo ze po tak długim oczekiwaniu Julinka dostała swoją nagrodę. Firma ECCO spisała się na medal. Jestem wdzięczna Pani Kindze z którą miałam przez cały ten czas oczekiwania bardzo dobry kontakt i która baaaaaaaardzo pomogła i wie w czym :))). Nie wiem czy to przeczyta ale nawet jeśli nie to i tak ... Pani Kingo jeszcze raz ogromnie dziękuję. Julunia bardzo się cieszy :). Chodzi po domu w butach i pyta co chwilkę czy juz wychodzimy. Okulary zakłada i ściąga........... Bardzo miły widok :)). Warto było poczekać :). :)) ..........................................................A oto i Nagroda :).

dd

5 komentarzy:

 1. Buciki piękne!!!Mają tam tez większe rozmiary???Nie dziwię się,że Juleńka juz chce wychodzić...też by mi nózki rwało:):):)Czekajcie na słonko,bo zestaw mocno wiosenny!!Ode mnie też mała niespodzianka:)Pozdrawiam ,Kasia

  OdpowiedzUsuń
 2. No proszę jakie piekne prezenty :) Buziki fantastyczne a okularki bardzo eleganckie :)
  Czy to nagroda za ten piękny rysunek ?

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczna dama :) dziękuję za zaproszenie na twojego bloga, ślicznie tu, piękne karteczki. zachwyciły mnie twoje zdjęcia na pasku po prawej - cudne!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie no modelka z niej pierwszorzędna! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak to ta nagroda :). Pozdrawiam Was Dziewczyny :).

  OdpowiedzUsuń